OBRÁZKY ZE ZÁVODŮ

2013/
2009
2008
2007
2006
2005

2010

5 -th CUTTING show of the Czech and Slovak NCH
Golden Bar Tari - 7.místo Non-Pro A
2.místo Non-Pro Jackopot
Kompletní výsledky najdete na www.pbranch.cz
Fotografie jsou od kamarádů Dany a Karla.


21.8.2010 Halter Valley MECH rodeo a Cutting events.
Víkend 21-22.8 byl plný akcí. Pro nás byly důležité dvě.
Zatímco Jirka jel východně na Aphc show organizovat dobytkářskou část závodů, já jsem se rozhodla jet západně na Halter Valley zazávodit si v cuttingu.
Obě akce pro nás proběhly na výbornou. Fotografie pořídili na Halter Valley kamarádi Dana a Karel.


Veřejný trénink 5.7. 2010
Hodnocení jsem si dovolila převzít z appa webu, autorem je účastník tréninku Jindra Volný

All Inclusive „U SOUDNÉHO POTOKA“
Nenašli byste jedinou sebemenší maličkost, kterou by parta skvělých organizátorů ze Soudného potoka opomněla zajistit ke zpříjemnění pobytu účastníků tohoto žhavého dobytkářského tréninku.
Chlazené melouny, plné koše na ledu podávaných nápojů, úžasná grilovaná krkovička, domácí párečky, dortíky a nanuky, příjemné stinné posezení a stinné boxy, slunečníky u jízdárny, koupel a plavení koní jsou jen drobným výčtem toho všeho, co nakonec i za toho vražedného vedra umožnilo nejen uspořádat celodenní plnohodnotný trénink, ale dokázalo mu navíc dodat nádech báječné rekreace někde uprostřed slunného karibiku.
Čerstvý, odpočatý a řádně vychytralý dobytek byl po celou dobu zdatným soupeřem šestici koní plemene appaloosa, quarter a paint horse v nácviku základů práce s dobytkem, práce se stádem, vyvádění telete ze stáda a později již konkrétnímu tréninku soutěžních disciplin cattle penning, team penning a cutting. Rozhodně po celý den nedal dobytek svou kůži zadarmo, přidal celé akci adrenalin a zapotil nejen koně, ale i jezdce. I ukázka práce ze země s cuttingovým koněm byla v podání nestárnoucího kanadského šampiona Ima Doc Clarka nezapomenutelným inspirujícím zážitkem.
Jet potrénovat k Soudnému potoku se každopádně stonásobně vyplatí. Tam je o vás vždy skvěle postaráno. Můžeme jen a jen doporučit.
Za všechny vděčné účastníky
Jindra


Ve dnech 29. – 30. května
se na ranči El Paso ve Svojeticích u Prahy konaly dvoudenní dobytkářské závody – Cattle show.
Zúčastnila jsem se ze svou klisnou GOLDEN BAR TARI disciplíny cutting. Byla to naše premiéra na závodech pořádaných pod hlavičkou NCHA
a o to milejším překvapením pro nás bylo druhé místo v třídě Rookie a čtvrté místo v Non-Pro Jackpot.
Ještě vetším potěšením bylo, že "Tari" která je z našeho vlastního chovu obstála v konkurenci profesionálně trénovaných koní, kteří jsou v převážné vetšině dovezeni ze zahraničí.
Fotky jsou od již ověřené firmy P+P :-)) a několik fotek vytvořili naše děti když se nudili na tribunách. :-)

Trénink na farmě Rudolec
Tak jak jsme si slíbili tak se taky stalo. Opět jsme rozjeli společné trénování. Konalo se 15.a16. května a byla ukrutná zima, ale jako vždy to stálo za to. Díky Ájo a Láďo a příště zase u nás.
Zde je několik fotek z našeho snažení.